تلفن : ۴ - ۲۲۳۵۲۰۹۲ | مشاوره : ۰۹۳۶۹۰۹۵۳۰۳
سوالات متداول
کلینیک اکسیلیس | دستگاه قدرتمند اکسیلیس با سابقه ی درخشان و نتایج ایده آل در زمینه های مختلف درمان و زیبایی
آیا استفاده از اکسیلیس درد دارد؟

لذا برای انجام این پروسه درمانی هیچگونه داروی مسکن و بی حسی لازم نمی باشد.

چند جلسه درمان با اکسیلیس توصیه می شود؟

یک دوره درمانی توصیه می شود. اکسیلیس به طور معمول بین 4 الی 6 جلسه در فاصله دو الی چهار هفته انجام می شود. بسته به این که این روش با هدف محکم کردن پوست انجام می شود یا با هدف کاهش چربی و یا ترکیب این دو، تعداد و طول جلسات درمانی می تواند متفاوت باشد.

آیا درمان با اکسیلیس دوران نقاهت دارد؟

اصلاً. بر خلاف بسیاری از دستگاه های قوام دهنده پوست، درمان با اکسیلیس شامل دوران نقاهت نمی شود. پوست پس از درمان کاملاً طبیعی به نظر می رسد و هیچ التهابی بر روی آن دیده نمی شود. تنها چند دقیقه پس از درمان ممکن است پوست در هنگام تماس با دست کمی گرم باشد و یا صورتی گردد

چه مدت پس از انجام اکسیلیس نتایج حاصل از آن قابل مشاهده می شوند؟

از آنجائیکه اکسیلیس با تحریک رشد کلاژن ها و طی فرآیند نئوکلاژنز موجب بروز نتایج شگفت انگیزی در ظاهر شما می شود، مدتی طول می کشد تا این نتایج نمود پیدا نمایند. به طور معمول برای مشاهده نتایج مثبت حاصل از این پروسه درمانی، می بایست هفته ها با ماه ها صبر کنید.

آیا نیاز به انجام دوباره اکسیلیس می باشد؟ نتایج حاصل از آن چه مدت باقی می مانند؟

اکسیلیس باعث سفت شدن پوست می گردد اما همواره درمان هایی که موجب پایداری اثرات مثبت حاصل از آن می گردند، توصیه می شود. به طور معمول بیماران ممکن است هر شش ماه یا هر سال یکبار بسته خصوصیات فردیشان نیاز به انجام مجدد اکسیلیس پیدا نمایند.

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای انجام اکسیلیس می باشند؟

بیمارانی که پوست آنها همچنان خاصیت ارتجاعی خود را حفظ کرده است، پاسخ مناسب تری به درمان می دهند. بیماران جوانتر ممکن است واکنش های بهتری نسبت به درمان داشته باشند. افرادی که قوام پوستی پایین تری دارند شاید نتایج متوسطی داشته باشند. در صورت کلی هر شخصی که به دنبال سفت کردن پوست خود یا انجام بادی کانتورینگ در نواحی دارای سلولیت بدون جراحی می باشند، می توانند از اکسیلیس استفاده نمایند.

Call Now Button