تلفن : ۴ - ۲۲۳۵۲۰۹۲ | مشاوره : ۰۹۳۶۹۰۹۵۳۰۳
هر آن چه که در مورد اکسیلیس باید بدانید
کلینیک اکسیلیس | دستگاه قدرتمند اکسیلیس با سابقه ی درخشان و نتایج ایده آل در زمینه های مختلف درمان و زیبایی

کاربردهای دستگاه جوانسازی اکسیلیس

اکسیلیس، روش‌ غیر تهاجمی در کشیدن پوست و کاهش چربی است و به گونه ای طراحی شده که به رفع شل شدگی پوست و کاهش چربی های ناخواسته در نواحی از صورت مانند گردن، غبغب، شکم، بازوها و ران کمک می کند.
زمانی که صحبت از کاهش چربی می شود، این درمان می تواند برای تمامی افرادی که نزدیک به وزن بدنی ایده آل خود هستند مزایایی را به همراه داشته باشد.
برای جوانسازی پوست بدون جراحی، شما می توانید انتظار داشتن پوستی نرم و بدون چین و چروک و خطوط را داشته باشید.

لیزر اکسیلیس

لیزر اکسیلیس

مزایای اکسیلیس

– اکسیلیس، نواحی کوچکی از چربی را که با ورزش و رژیم غذایی از بین نمی روند، هدف قرار می دهد.
– با این که بسیاری از روش های درمانی ممکن است ناراحتی هایی را برای بیمار ایجاد کنند، این روش کمترین میزان درد را به همراه خواهد داشت.
– درمانی غیر تهاجمی بدون دوره نقاهت
– در اکسیلیس، از رادیوفرکانسی و انرژی اولتراسوند به طور همزمان استفاده می‌ شود که نتیجه آن کشیدگی بیشتر پوست و رهایی از چربی‌های اضافی خواهد بود.

اکسیلیس چگونه عمل می کند؟

در اکسیلیس، انرژی اولتراسوند و‌ رادیوفرکانسی به صورت حرارت زیر سطح پوست به جریان در می آید، سلول های چربی به طور کاملا ایمن تخریب می‌شوند، پوست سفت تر می شود و تولید کلاژن نیز بیشتر خواهد شد.
این انرژی ساطع شده، کلاژن موجود در پوست را گرم می‌ کند که نتیجه آن انقباض کلاژن و کشیدگی پوست در ناحیه مورد نظر می باشد.
تولید بیشتر کلاژن منجر به لیفت پوست طی چهار تا شش ماه می شود و بیمار می تواند تغییرات را بلافاصله احساس کند.
توصیه می شود این درمان به مدت شش جلسه در فواصل یک ‌هفته ای انجام شود، اما تعداد جلسات درمان به ناحیه درمان و نتایج دلخواه بیمار بستگی دارد.

روش کار دستگاه اکسیلیس

روش کار دستگاه اکسیلیس

در طول درمان اکسیلیس چه اتفاقی می افتد؟

در ابتدا بیمار باید به پشت دراز بکشد تا انرژی دستگاه به طور مستقیم تابیده شود. سپس هندپیس در دو سایز کوچک و بزرگ بر روی ناحیه مورد نظر ماساژ داده خواهد شد.
برای دستگاه درجه حرارتی تنظیم و به طور خودکار خنک می شود تا امکان درمان لایه های عمقی و سطحی فراهم گردد، این در حالی است که هیچ گونه آسیب و‌ سوختگی در لایه های سطحی پوست اتفاق نخواهد افتاد.
هر جلسه درمان در حدود پانزده تا سی دقیقه به طول می انجامد و تغییر عمق حرارت باعث کشیدگی پوست و کاهش چربی خواهد شد.
این روش‌کاملا فاقد درد است، تنها ممکن است بیمار میزانی از حرارت را احساس کند.

سایر روش های لیفت صورت معمولا دوره نقاهت طولانی را به همراه دارند. اما لیفت صورت با اکسیلیس، جای هیچ گونه نگرانی در خصوص دوره نقاهت ندارد.

برای کسب مشاوره های بیشتر از طریق زیر اقدام نمایید. متخصصین کلینیک اکسیلیس پاسخگوی تمام سوالات شما عزیزان در مورد این دستگاه نوین و مزایای آن هستند.
شماره های تماس: ۲۲۳۵۲۰۹۲ الی ۴
مشاوره با کارشناس:۰۹۳۶۹۰۹۵۳۰۳

 

از درمان با اکسیلیس چه انتظاراتی می‌توان داشت؟

بعد از هر جلسه درمان، هیچ گونه دوره نقاهتی برای بیمار وجود ندارد. ممکن است مقداری قرمزی و یا کبودی در ناحیه مشاهده شود، اما بیمار بلافاصله قادر به انجام کارها و‌فعالیت های خود خواهد بود.
با این که نیازی به مراقبت خاصی نیست، اما مرطوب کردن ناحیه می تواند مفید باشد.
بعد از این که سلول های چربی به صورت مایع در می آیند، سسیتم لنفاوی آن ها را دور و از طریق ادرار دفع می کند. نوشیدن هر چه بیشتر آب و مایعات و حفظ هیدراته بدن می تواند به دفع سلول های چربی آسیب دیده کمک کند.
ممکن است تغییراتی در کاهش سلولیت ها نیز مشاهده شود.
چه مدت بعد از درمان، نتایج مشخص می شوند؟
واکنش هر بیمار نسبت به درمان متفاوت است. در برخی بیماران تغییرات بعد از یک تا دو‌ جلسه احساس می شود، در حالی که در برخی دیگر ممکن است پنج جلسه طول بکشد تا نتایج ایده آل حاصل شود.
تقریبا نود روز طول می کشد تا تولید کلاژن آغاز شود و سلول های چربی نیز بعد از گذشت چند ماه، به طور طبیعی از‌ بدن دفع می شوند، به همین خاطر ممکن است نتایج نهایی چند ماه بعد از درمان مشخص گردد.

میزان ماندگاری نتایج

درمان اکسیلیس نتایج ماندگاری را به همراه دارد. نکته ای که باید به آن اشاره کنیم این است که اکسیلیس نمی ‌تواند جایگزینی برای کاهش وزن باشد و جلوی چاق شدن را نیز ‌نمی‌ گیرد. با این که سلول های تخریب شده مجدد رشد نمی کنند، اما سلول های باقی مانده روند رشد طبیعی خود را دارند و‌ به همین خاطر توصیه می شود که بیماران بعد از درمان به ورزش و رژیم غذایی خود اهمیت دهند تا ماندگاری نتایج بیشتر شود.
Source: https://www.realself.com/exilis

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button