تلفن : ۴ - ۲۲۳۵۲۰۹۲ | مشاوره : ۰۹۳۶۹۰۹۵۳۰۳
لیفت صورت با اکسیلیس
کلینیک اکسیلیس | دستگاه قدرتمند اکسیلیس با سابقه ی درخشان و نتایج ایده آل در زمینه های مختلف درمان و زیبایی

لیفت صورت با اکسیلیس

پوست کشیده به شما ظاهر جوان و شاداب تری می دهد. زمانی که پوست شروع به افتادن می کند، می توانید از مزایای کشیدن و لیفت صورت با لیزر اکسیلیس بهره مند شوید. هر چه سن بالاتر می رود، پوست شل و افتاده می شود و با این که جزئی از روند طبیعی افزایش سن محسوب می شود، اما شما می توانید جوانی و شادابی خود را حفظ کنید.

لیفت غیر جراحی صورت با اکسیلیس، مورد تائید FDA است و در طول درمان، امواج رادیوفرکانسی به عمقی ترین لایه پوست تابیده خواهند شد. این انرژی به تحریک طبیعی تولید کلاژن و هم چنین حذف چربی های ناخواسته کمک می کند.
لیفت و کشیدن پوست با اکسیلیس برای بسیاری از بیماران گزینه بسیار خوبی است، چرا که بدون نیاز به بیهوشی انجام می شود. به علاوه این که اکسیلیس تقریبا برای هر ناحیه ای از بدن قابل استفاده می باشد.

لیفت صورت بدون جراحی

لیفت صورت بدون جراحی

مزایای لیفت صورت با اکسیلیس

یکی از مهم ترین مزیت های این درمان، غیر تهاجمی بودن آن می باشد. اکسیلیس به خوبی برای چین های پوستی و چربی های انباشته شده در ناحیه شکم جواب می دهد. بر خلاف دیگر روش های درمانی، لیفت صورت با اکسیلیس علاوه بر کاهش چربی، پوست را نیز کشیده خواهد کرد.
اگر شما تصمیم به انجام این روش درمانی دارید، بدانید که می توانید از مزایای دائمی آن بهره مند شوید. توصیه ما این است که بعد از درمان، رژیم غذایی و سبک زندگی سالمی داشته باشید تا ماندگاری نتایج بیشتر شود.

  • اثربخشی سریع و موثر

یکی از مزایای لیفت صورت با اکسیلیس، اثربخشی بالای آن نسبت به سایر روش های درمانی می باشد. جهت رسیدن به نتایج بهتر، توصیه می شود مجموعه ای از درمان ها دنبال شود و بعد از پایان دوره درمان، شما پوستی کشیده خواهید داشت.

  • بدون دوره نقاهت

سایر روش های لیفت صورت معمولا دوره نقاهت طولانی را به همراه دارند. اما لیفت صورت با اکسیلیس، جای هیچ گونه نگرانی در خصوص دوره نقاهت ندارد.

برای کسب مشاوره های بیشتر از طریق زیر اقدام نمایید. متخصصین کلینیک اکسیلیس پاسخگوی تمام سوالات شما عزیزان در مورد این دستگاه نوین و مزایای آن هستند.
شماره های تماس: ۲۲۳۵۲۰۹۲ الی ۴
مشاوره با کارشناس:۰۹۳۶۹۰۹۵۳۰۳
صفحه اینستاگرام کلینیک اکسیلیس

دلیل انتخاب اکسیلیس چیست؟

فیبرهای کلاژنی داخل بدن تحت تاثیر گرما و حرارت قرار می گیرند و زمانی که در تماس با حرارت RF قرار می گیرند، فیبرها از هم باز می شوند. امواج ساطع شده از اکسیلیس، فیبرهای کلاژنی را تخریب و تولید کلاژن را تحریک می کنند.

  • نتیجه این روش درمانی، پر شدن پوست با کلاژن و بازسازی و جوانسازی پوست می باشد.

Source: https://www.drchernoff.com/exilis-skin-tightening-benefits/

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button