تلفن : ۴ - ۲۲۳۵۲۰۹۲ | مشاوره : ۰۹۳۶۹۰۹۵۳۰۳
چگونه از شر سلولیت خلاص شویم؟
کلینیک اکسیلیس | دستگاه قدرتمند اکسیلیس با سابقه ی درخشان و نتایج ایده آل در زمینه های مختلف درمان و زیبایی

اکسیلیس، اولین و تنها دستگاهی است که با استفاده همزمان از امواج رادیوفرکانسی و اولتراسوند به کشیده شدن پوست و رفع مشکلات پوستی کمک می کند.
امکان درمان سلولیت با اکسلیس نیز وجود دارد. نتایح بسیار درخشان است و بیماران از بهبود زیبایی ظاهر خود رضایت کامل خواهند داشت.
امروزه بسیاری از افراد نگران درمان علائم اولیه بالا رفتن سن و چربی های ناخواسته در نواحی مختلف بدن خود هستند. خانم ها و آقایان هم چنین به دنبال روش هایی کم تهاجمی با کمترین میزان عوارض و دوره نقاهت هستند.

سلولیت ران پا

سلولیت ران با اکسیلیس در تهران

رفع سلولیت و چربی های اضافی بدون جراحی

درمان اکسیلیس، روش غیر جراحی پیشرفته ای در رهایی از چربی های ناخواسته، سلولیت، کشیده شدن پوست و رفع چین و چروک های پوستی می باشد.
اکسیلیس، دستگاه مورد تائید سازمان غذا و دارو آمریکا (FDA) و راه حل غیر جراحی است که به طور همزمان از امواج رادیوفرکانسی و اولتراسوند در برداشت چربی و کشیده شدن بافت نواحی مختلف بدن استفاده می کند. روشی ایمن، که در آن سلول های چربی ناحیه هدف، حرارت می بینند. انرژی گرمایی باعث افزایش فعالیت متابولیکی سلول های چربی و شکسته شدن آن ها خواهد شد. به طور همزمان، شاهد تحریک و تولید کلاژن در بافت پوست نیز خواهیم بود.
اکسیلیس، یکی از اولین سیستم هایی است که به کاهش چربی های محیطی کمک می کند. ترکیب انرژی RF با سرما، به درمان نواحی که چربی های مقاومی دارند کمک می کند. این در حالی است که انرژی RF، لایه میانی پوست را حرارت می دهد و بیمار در طول درمان احساس آرامش و ایمنی خواهد داشت.

دلایل انتخاب اکسیلیس در درمان سلولیت

– بدون دوره نقاهت و درد بعد از درمان
– بدون نیاز به بیهوشی و مراقبت های بعد از آن
– کوتاه بودن زمان جلسات درمان
– نتایج سریع و ایده آل

درمان سلولیت با لیپوساکشن چه تفاوتی دارد؟

درمان سلولیت با اکسیلیس، درمانی است غیر جراحی و هیچ گونه برشی بر روی پوست ایجاد نخواهد شد. در این روش درمانی، ما شاهد نتایج درخشانی در کاهش اندازه سلول های چربی و در عین حال، کشیده شدن پوست خواهیم بود.

نتایج درمان سلولیت با اکسیلیس، چه مدت بعد مشخص خواهد شد؟

بسیاری از بیماران، بعد از گذشت هفت تا هشت جلسه تغییرات را در خود احساس می کنند. با این حال، ممکن است در برخی موارد نیاز به تعداد جلسات درمانی بیشتری باشد.
معمولا دو مرتبه درمان در طول هفته توصیه می شود. برای آن دسته از افرادی که در برنامه رژیم و یا کاهش وزن هستند، هفته ای یکبار درمان کافی است، به شرطی که به رژیم غذایی اهمیت داده شود.
هر جلسه درمان با اکسیلیس، در حدود سی و پنج دقیقه طول می کشد.

از بین بردن چربی های زیر پوست

از بین بردن چربی های زیر پوست با اکسیلیس

چه افرادی می توانند از مزایای درمان سلولیت با اکسیلیس، بهره مند شوند؟

افرادی که:
– از لحاظ بدنی در سلامت کامل هستند
– میزان الاستیسیته پوست شان خوب است
– انتظارات منطقی و واقع بینانه ای از نتایج درمان دارند
می توانند با مشورت پزشک از مزایای اکسیلیس بهره مند شوند.

روند درمان با اکسیلیس، به چه صورت می باشد؟

در طول درمان، روند کار با اکسیلیس به این صورت است که انرژی به صورت کنترل شده ای به ناحیه مورد نظر تابیده می شود. ممکن است بیمار در این لحظه، احساسی از حرارت داشته باشد، چرا که انرژی به لایه های عمقی پوست تابیده می شود. انرژی ساطع شده از دستگاه باعث تحریک کلاژن سازی می شود.
در سمت زیر دستگاه، خنکی به سطح پوست تابیده می شود که باعث می شود دما تنظیم شود و بیمار در طول درمان احساس راحتی بیشتری داشته باشد.

از درمان اکسیلیس در رفع سلولیت، چه انتظاری می توان داشت؟

با طی شدن روند درمان، خود فرد متوجه بهبود پوست خود خواهد شد. به مرور از میزان ترک های پوستی (استرچ مارک ها) کاسته می شود و شاهد برطرف شدن افتادگی پوست خواهیم بود.
بسیاری از بیماران قادر به کم کردن وزن در طول درمان نیز خواهند بود.
ممکن است بعد از درمان مقداری قرمزی در ناحیه مشاهده شود که البته بعد از گذشت چند ساعت برطرف خواهد شد.
بیمار بلافاصله بعد از درمان، قادر به انجام کارها و فالیت های روزانه خود خواهد بود.
از بیماران خواسته می شود بعد از درمان، مصرف آب و مایعات را افزایش دهند و از انجام فعالیت های سنگین خودداری کنند تا نتایج بهتری حاصل گردد.
Source: https://www.mirellemedispa.com/contents/body-treatments/body-sculpting-lifting/exilis-ultra-cellulite-treatment

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button