تلفن : ۴ - ۲۲۳۵۲۰۹۲ | مشاوره : ۰۹۳۶۹۰۹۵۳۰۳
جوانسازی و زیبایی با اکسیلیس بدون نیاز به جراحی
کلینیک اکسیلیس | دستگاه قدرتمند اکسیلیس با سابقه ی درخشان و نتایج ایده آل در زمینه های مختلف درمان و زیبایی

درمان اکسیلیس، روشی جدید در کاهش علائم چین و چروک، تغییر فرم بدن و جوانسازی و زیبایی ظاهری را خدمت افراد ارائه داده است، بی آن که نیازی به انجام جراحی باشد. تکنولوژی پیشرفته اکسیلیس، که به طور همزمان از امواج رادیوفرکوئنسی و اولتراسوند استفاده می کند، می تواند به بهبود الاستیسیته پوست و در نهایت زیبایی و جوانسازی پوست کمک کند.

چین و چروک صورت با کهولت سن

جوانسازی پوست صورت و رفع چین و چروک بدون نیاز به جراحی

رفع سلولیت و چربی های انباشته بدون جراحی

روش غیر جراحی و پیشرفته در کاهش انباشت چربی ها، که به رفع علائمی از سلولیت در نواحی خاص بدن کمک می کند.
با این که امروزه جراحی های لیفت و دیگر روش های فرم دهی بدن، محبوبیت بالایی دارند و موثر نیز عمل می کنند، اما بسیاری از افراد به دنبال روش های غیر جراحی هستند.

مزایای اکسیلیس

سیستم اکسیلیس، تکنیک پیشرفته ای است که مشکلات موجود در چند ناحیه از بدن را هدف قرار می دهد. این درمان می تواند برای خانم ها و آقایان بالای بیست سالی که خواهان سفت و کشیده شدن پوست خود هستند و هم چنین بیماران سی تا هفتاد سالی که به دنبال رفع اثرات بالا رفتن سن هستند، انجام شود.
با وجود قابلیت کشیده شدن پوست و تحریک و تولید مجدد کلاژن جدید، اکسیلیس روش موثر در جوانسازی نواحی مختلف بدن می باشد. این روش درمانی به بهبود نواحی مختلفی از بدن کمک می کند، از جمله:
– صورت
– گردن
– زیر چشم ها
– شکم
– قسمت بالای زانوها
– باسن
– بازوها
– دست ها
این روش درمانی هم چنین می تواند به برداشت چربی های اضافی که با وجود ورزش و رژیم غذایی از بین نمی روند، نیز کمک کند.
به علاوه این که، افرادی که از سلولیت در ران ها و زیبایی این ناحیه ناراضی هستند نیز می توانند از مزایای درمان اکسیلیس بهره مند شوند.

رفع بزرگی غبغب

چربی اضافی غبغب و چین های روی گردن

اکسیلیس چگونه عمل می کند؟

در ابتدا و با معایناتی که از سوی پزشک صورت می گیرد، مشخص می شود که آیا بیمار گزینه مناسبی برای درمان با اکسیلیس می باشد یا خیر. سپس طرح درمان با توجه به ناحیه ای که باید تحت درمان قرار بگیرد، ریخته خواهد شد.
در طول درمان، دستگاه بر روی ناحیه مورد نظر به حرکت در می آید تا هر دو امواج رادیوفرکوئنسی و اولتراسوند به لایه های عمقی پوست تابیده شوند. میزان انرژی به گونه ای طراحی شده است که روند تولید الاستین و کلاژن را تحریک می بخشد، سلول های اضافی چربی را حذف می کند و به بدن ظاهر سفتی می دهد.
یکی دیگر از مزایای اکسیلیس این است که به گونه ای طراحی شده که بیمار در طول درمان کمترین میزان احساس ناراحتی را داشته باشد. تنها ممکن است بیمار احساسی از حرارت داشته باشد، با این حال، دستگاه اکسیلیس شامل مکانیسم خنک کننده ای است که باعث می شود درمان با ایمنی بیشتری انجام شود.
روند درمان با اکسیلیس در حدود پانزده تا سی دقیقه طول می کشد که بستگی به وسعت ناحیه درمان دارد.

جوانسازی و زیبایی صورت

زیبایی صورت و شکل دهی به غبغب

آیا درمان اکسیلیس دوره نقاهتی را به همراه دارد؟

روند اکسیلیس، بدون نیاز به جراحی انجام می شود، در نتیجه، دوره نقاهتی را به همراه نخواهد داشت. در واقع، بسیاری از بیماران، همان روز درمان قادر به انجام کارها و فعالیت های عادی و روزانه خود هستند.
تنها ممکن است مقداری قرمزی در ناحیه درمان مشاهده شود که موقتی بوده و به سرعت برطرف خواهد شد.

رفع چروک های پوست و جوانسازی بدون جراحی

رفع افتادگی پوست و چروک های صورت

نتایج درمان با اکسیلیس

برخی افراد، بلافاصله بعد از یک جلسه درمان تغییرات را در خود احساس می کنند. در بیشتر بیماران، نیاز است درمان چهار تا شش جلسه، طی چند هفته ادامه پیدا کند تا نتایج مطلوب تری حاصل گردد.
همزمان با تولید کلاژن و الاستین جدید در پوست، شاهد بروز نتایج این روش درمانی و بهبود زیبایی پوست خود خواهید بود.
در بسیاری از بیماران، نتایج درمان اکسیلیس، در حدود چند سال ماندگاری خواهد داشت.
Source: https://www.shawplasticsurgery.com/plastic-surgery-procedures-wichita/non-surgical-cosmetic-enhancement/exilis-skin-tightening/#benefits

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button