تلفن : ۴ - ۲۲۳۵۲۰۹۲ | مشاوره : ۰۹۳۶۹۰۹۵۳۰۳
بهترین روش جوانسازی پوست بدون جراحی
کلینیک اکسیلیس | دستگاه قدرتمند اکسیلیس با سابقه ی درخشان و نتایج ایده آل در زمینه های مختلف درمان و زیبایی

جوانسازی پوست بدون جراحی

علائم و نشانه های بالا رفتن سن دیر یا زود بر روی صورت هر فردی ظاهر خواهند شد. پس از آن جایی که صورت، مهم ترین ویژگی بصری بدن است، حفظ جوانی و شادابی آن نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

  • افراد بسیاری برای رهایی از چین و چروک و شل شدن پوست شان، خواهان انجام جراحی لیفت صورت هستند. (روشی موفق و قدیمی که دوره نقاهت طولانی را به همراه دارد.)
  • اما این روزها، تعداد افرادی که خواهان انجام روش ها و تکنیک های غیر جراحی هستند، رو به افزایش می باشد. این جاست که لیفت صورت با امواج رادیوفرکانسی به میان می آید.
  • اکسیلیس، تکنولوژی جدیدی است که با استفاده از انرژی رادیوفرکانسی (RF) نسبت به کشیده شدن و لیفت صورت کمک می کند. روشی غیر جراحی که منجر به سفت شدن پوست گردن و صورت می شود.

سایر روش های لیفت صورت معمولا دوره نقاهت طولانی را به همراه دارند. اما لیفت صورت با اکسیلیس، جای هیچ گونه نگرانی در خصوص دوره نقاهت ندارد.

 

برای کسب مشاوره های بیشتر از طریق زیر اقدام نمایید. متخصصین کلینیک اکسیلیس پاسخگوی تمام سوالات شما عزیزان در مورد این دستگاه نوین و مزایای آن هستند.
شماره های تماس: ۲۲۳۵۲۰۹۲ الی ۴
مشاوره با کارشناس:۰۹۳۶۹۰۹۵۳۰۳
صفحه اینستاگرام کلینیک اکسیلیس

 

اکسیلیس چیست؟

اکسیلیس، دستگاهی است غیر جراحی و مورد تائید سازمان غذا و دارو آمریکا (FDA) که مزایایی مانند کشیده شدن پوست و بهبود کیفیت پوست را بدون دوره نقاهت به همراه دارد. انرژی ساطع شده از این دستگاه، لایه های عمقی پوست را گرم کرده و باعث انقباض فیبرهای کلاژنی و تولید هر چه بیشتر کلاژن خواهد شد.
اکسیلیس می تواند جایگزین بسیار خوبی برای افرادی باشد که نمی خواهند تحت روش های جراحی قرار بگیرند.
فیبروبلاست ها، عمده سلول هایی هستند که در لایه درم یافت می شوند و کلاژن و فیبرهای الاستین تولید می کنند. ضخامت لایه درم از فردی به فرد دیگر متفاوت است و تحت تاثیر عواملی از قبیل سن، تماس با نور خورشید، مصرف سیگار و یا آلاینده های محیطی قرار دارد.
کاهش استحکام بافت پوست، ظاهر شدن چین های اطراف دهان و چشم ها و استرچ مارک ها در نواحی مختلف بدن از جمله علائم اولیه بالا رفتن سن هستند. درمان اولیه منجر به انقباض فیبرهای کلاژنی می شود و ظاهر سفت و کشیده ای را به پوست می دهد.

عکس اکسیلیس

عکس اکسیلیس

اکسیلیس چگونه عمل می کند؟

در طول درمان با اکسیلیس، انرژی کنترل شده RF به لایه های عمقی پوست تابیده می شود. حرارت تولید شده باعث تجزیه سلول ها و انقباض بافت پوست می شود که نتیجه آن تحریک و تولید کلاژن جدید می باشد.
درمان اکسیلیس به بیمارانی مناسب است که در سنین 25 تا 60 سال قرار دارند و خواهان بهبود زیبایی خود به خصوص در نواحی که علائمی از بالا رفتن سن مشاهده می شود، هستند.

درمان اکسیلیس چه مدت طول می کشد؟

درمان اکسیلیس به گونه ای طراحی شده است که انرژی طی زمان کوتاهی و در حدود یک ساعت تابیده شود تا بیمار احساس راحتی بیشتری داشته باشد. در کل، چهار تا پنج جلسه درمان نیاز است تا نتایج دلخواه حاصل گردد. تعداد دقیق جلسات درمان به میزان مشکلات زیبایی و هم چنین اهداف و خواسته های بیمار بستگی دارد.
درمان با اکسیلیس، هیچ گونه دوره نقاهتی را به همراه ندارد. ممکن است به مدت 20 تا 30 دقیقه مقداری قرمزی در پوست ناحیه مشاهده شود که موقتی بوده و به سرعت برطرف خواهد شد. از آن جایی که این روش به مراقبت خاصی نیاز ندارد، بیمار می تواند بعد از درمان به منزل برگردد، استراحت کند و یا به فعالیت های روزانه خود بپردازد.

جوانسازی پوست با اکسیلیس

جوانسازی پوست با اکسیلیس

آیا اکسیلیس، درمان ایمنی است؟

بله، اکسیلیس دستگاه مورد تائید FDA در لیفت پوست است و به گونه ای طراحی شده است که حرارت آن آسیبی به پوست وارد نمی کند.

مدت زمان ماندگاری نتایج چقدر می باشد؟

اکسیلیس، دستگاه جدیدی است و مطالعات نشان می دهند که افرادی که این درمان را انجام می دهند، می توانند مدت طولانی از مزایای آن بهره مند شوند. در کل، با یک بار تخریب سلول های چربی احتمال بازگشت مجدد از بین خواهد رفت.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button